Terminate Pest control Antalya merkezli olmak üzere Akdeniz Bölgesinde haşere kontrol hizmetleri konusunda faaliyet göstermektedir. Bu hizmeti sunarken ‘Kesin ‘ , ‘Kalıcı’, ‘Kaliteli’ (3K) hizmet modelini ilke edinen firmamızın politikası, insan ve çevre sağlığını ön planda tutarak ekolojik yöntem ve metaryeller ile sorunlarınızı çözmektir. ‘Sağlıklı olmayan bir çevrede sağlıklı insan olamaz ‘ felsefesi ile sizlerin ve çevrenizin sağlığını tehdit eden her türlü etmene karşı korumak görevimizdir.

Terminate Pest Control gücünü çalışanlarından alır; Gıda Mühendisi , Ziraat Mühendisi ve Veteriner Sağlık Tekniker inden oluşan yönetim kadrosu ile hizmetimizi en kaliteli şekilde sizlere sunmaktayız.
Sorunlarınıza çözüm ortağı olurken, eğitimli ve işinde uzman kadromuz ile her zaman yanınızda olmayı, gelişime inanan bir firma olarak siz değerli müşterilerimiz ile birlikte yol almayı arzu etmekteyiz.
Ek işimiz değil tek işimizi yapıyoruz.

MİSYONUMUZ
Zararlılar ile mücadele’de ‘ Kesin , Kalıcı , Kaliteli’ (3K) hizmet modelini ilke edinen firmamızın felsefesi ‘Sağlıklı olmayan bir çevrede sağlıklı insan olamaz’ dır. Bu doğrultuda haşere ile mücadele ederken ekonomik, maksimum düzeyde etkin ekolojik yöntem ve meteryaller ile sorunları projelendirir ve çözeriz.

VİZYONUMUZ
Faaliyet alanımız ile her türlü yeniliği yakından takip ederek , kendimizi sürekli geliştirmek, daima en iyisini sunmak , %100 müşteri memnuniyetini sağlayarak ve bu şekilde sektörün öncü firması haline gelmek.