Fare ve Kemirgen Mücadelesi

 

Fare mücadele yöntemleri farklı yöntemler ile yapılabilir ancak en önemli şartı fare kontrolü yapacak ekiplerin işi bilen profesyonel ilaçlama firmaları tarafından görevlendirilmiş kişiler olmaları gereklidir. Evinzide fare var ve aydında ilaçlma firması arıyorsanız doğru yerdesiniz.

 

FARE YAKALAMA

 

Fare çok seri hareket edebilen, kokuya karşı çok hassas bir hayvan olduğu için kendine doğru yaklaşan tehdidi çok çabuk fark edebilir bunun için fare yakalama sıradan yöntemlerle yapılamaz genelde ilaçlama şirketleri fare ilaçlama hizmeti verdikleri için bu işlem ile uğraşmazlar.

 

KEMİRGEN YAKALAMA İSTASYONLARI

 

Fare yakalama işlemi fare kapanları ile yapılabilir ancak fare ilaçlama tekniği özel olarak üretilmiş olan rodentisit türü farelerde kemirme isteği baz alınarak üretilmiş fare mücadele ilaçları ile bilinçli bir şekilde yapılabilir. Fareleri kontrol altına alabilmek onların yuvalandıkları alanları tespit ederek geçiş yollarına bırakılacak fare istasyonu yada fare ilaçları ile mümkün olurken dikkat edilmesi gereken önemli bir hususta fare giriş yollarının titiz bir kontrol sonrası tespit edilerek kapatılması ile çok daha kolay ve kalıcı olacaktır.

FARE İLAÇLAMADA DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER

  •  Yapışkanlı Yakalama Tuzakları
  • Iç Ortam Yakalama Istasyonu
  • Dış Ortam Yakalama Istasyonu
  • Yemleme
  • Görülen Haşerelerin Türü Ve Miktarı Ilaçlama Personeline Bildirilmeli

FARE İLAÇLAMASI NASIL YAPILIR?

 

Halk arasında bilindiği üzere fareler normal böcek ilaçları kullanılarak yok edilemezler fare bünyesi dirençli ve bu tür ilaçlara karşı son derece sağlamdır bu yüzden özel içerikli fare yemleri kullanılarak farelerin iç kanama sonucu kontrol altına alınmaları sağlanmalıdı,  antalya eren ilaçlama firması ekiplerimizle tüm farelere karşı kaliteli fare ilaçları kullanmak sureti ile sizlerin fare sorunlarınızda kalıcı olarak fare ilaçlaması yapmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir