Kullandığımız dezenfektan hipokloröz asit etken maddeli olup tamamen çevre dostu bir üründür. EPA, FDA, USDA gibi uluslar arası kuruluşlardan onay almış ve Sağlık Bakanlığı’ndan gerekli Biyosidal ruhsata sahiptir.  Ürünün markası “multiway clean” olup bugün tüm eczanelerde ve ecza depolarında satışı mevcuttur. Açık yaralarda ve boğaz antiseptiği olarakta kullanıldığı gibi hayvan sağlığında da kullanılmaktadır.
Covid-19 yapısı itibariyle ‘zarflı RNA virüsü’ olarak tanımlanmaktadır. Hipokloröz asitin zarflı RNA virüsleri üzerindeki etkisi max. 18 saniye içerisinde gerçekleştiği laboratuarlarca kanıtlanmıştır.
 “hidrojen peroksit” gibi tehlikeli ve ucuz ürünlerle dezenfeksiyon işleminden ve “ozon” gazı gibi sadece hava temizliği yapan cihazlarla dezenfeksiyon işlemlerinden kaçının. Uygulama yapılırken diğer dezenfektanlarda olduğu gibi dışarıya çıkmanıza gerek yoktur hatta içeride kalıp o sis bulutuna temas etmeniz sizin yararınıza olacaktır. Pandemi sürecinde, Dünya Sağlık Örgütü( WHO ) ‘hipokloröz mucizesi’ diye yayın yapmış ve dünya bu ürünü kullandığı gibi Terminate Pest Control/Antalya Eren İlaçlama olarak bizde maliyetten kaçmayıp bu ürünü kullanmaktayız.
Sağlıklı günler dileriz.